Sincan

Sincan Demirdöküm Servisi

223-23-12Kombi, klima ve beyaz eşyaların bakımı yapılmadan, tam bir randıman alamazsınız. Eskisi gibi iş görmeyen kombi ve klimalar, bakım istiyor demektir. Yıllık bakım işi profesyonellik ister. Bu nedenle en iyi çalışma sistemleri ile Sincan Demirdöküm Servisi tercih edilmelidir. İşinde uzman servislerini seçimi, en iyi bakım ve onarım ile mükâfatlandırılmak demektir.

Kombi bakımı, yaz aylarının sonundan itibaren yaptırılması gerekir. Çünkü kış aylarına arızalı kombi ile girmek, büyük hatadır. Yine yaz aylarında serinliğin tadını çıkarmak için, yaz aylarına girmeden klima bakımı yaptırılması gerekir.

Müşterilerinin isteklerine ve şikâyetlerine göre hareket eden Sincan Demirdöküm Servisi, öncelikle bakımdan geçecek olan cihazı analiz eder ve çalışma performansını ölçer. Donanım testi ile donanımdan kaynaklanan arızalar ve diğer durumlar test edilir ve bakım-onarım yapılır. Yakıcı kısım ve fan gibi parçalar da test edilir ve gerekli müdahale yapılır. Klima için, gerekli parçalar bakımdan geçer. Yerinde bakım hizmeti ile en iyi hizmetler verilmektedir.

Klima bakımı da kombi bakımı gibi ciddi bir şekilde yapılmaktadır. Klimaların parçaları temizlenmektedir. Kombilerin temizliği de önemlidir. Fan temizliği, filtre temizliği ve toz temizliği çok önemlidir. Fan sıkışması ve diğer problemler, uzman ekipler tarafından titizlikle yapılmaktadır.

Servis elemanları için gerekli olan bütün belgeler mevcuttur. Servisçilik konusunda eğitim almış olan elemanlarımız, gerekli olan tecrübeye ve güvene sahiptirler. Gönül rahatlığı ile cihazınızı teslim edebilirsiniz.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir