Mamak

Mamak Demirdöküm Servisi

339 39 81Cihazların yıllık bakımı, performanslarını artırır. Bu nedenle, yıllık bakım yaptırılmalıdır. Baymak kombilerin bakımı uzmanlık ve tecrübe ister. Ciddi bir mesele olan doğalgazlı kombilerin bakımı, Mamak Demirdöküm Servisi için uzmanlık alanıdır. İşi ehline vermek, işi başarmanın yarısıdır. Kombi yanında, klima ve beyaz eşya bakım ve onarım işlerini de itina ile yapmaktadırlar.

Beyaz eşyalar için her hangi bir mevsim yoktur. Ancak klimalar için yaz ayına girmeden bakım yapmak gerekir. Kombi bakımı da kış aylarına girmeden yapılmış olması gerekir. Yazın klimasız durulur fakat kışın kombisiz durmak çok zordur. Bu nedenle yıllık periyodik bakım işlerine gereken önemi vermek gerekir.

Cihazın performans testi ile başlayan Mamak Demirdöküm Servisi, daha sonra donanım parçalarını test eder. Fan ve ısıtıcı kısmın bakımı da en iyi şekilde yapılmaktadır. Cihaz sahiplerinin şikâyetlerini de dikkate alan servis yetkilileri, en iyi bakım ve onarımı yapmak için ellerinden geleni yaparlar. Cihazın tıkanıklık testi ise, cihaz performansını artırır.

Uzman ekiplerle, en iyi çalışma sistemlerini uygulayan servisimiz, polen temizliği ve fan sıkışması yanında, filtre ve toz temizliği gibi temizlikleri de yıllık periyodik bakımda gerçekleştirmektedir. Kombi yanında klima temizliği de, yaz aylarında önce yapılmalı ve parçalarının temizliği yapılmalıdır.

Profesyonel çalışma ekibimizin her bir elemanının, sertifika ve gerekli olan belgeleri mevcuttur. Gereken bilgiye sahip olan elemanlarımız, gerekli olan tecrübe ve birikime de sahiptirler.

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir