Kızılay

Kızılay Demirdöküm Servisi

434-00-75Kombi ve klima yıllık bakımı çok önemlidir. Bu nedenle, yıllık bakım işlerini bu işte uzman olan yetkililere bırakmak gerekir. Cihaz bakımı için önemli olan yıllık periyodik bakım, Kızılay Demirdöküm Servisi için kolay bir iştir.

Kış aylarına girmeden hatta sonbaharın başından itibaren, kombi bakımının yaptırılması iyi olur. Kışın nasıl olsa yaptırırım, demeyin. Çünkü yıllık periyodik bakım için en uygun zaman kış öncesi zamandır. Klima bakımı ile yaz aylarında serinlemek çok kolaydır. Serin bir yaz için, yıllık düzenli bakım yaptırılmalıdır.

Kombi testi, cihaz parçalarının analizi, yakıcı kısmın çalışma durumu ve fan gibi kısımların kontrolü ile Kızılay Demirdöküm Servisi, yıllık düzenli bakımı gerçekleştirir. Kombinin bulunduğu mekânda servis hizmetleri verilmektedir.

Sertifikalı elemanlarımız, toz, fan ve filtre temizliği yanında polen temizliğini de yapmaktadır. Fanın çalışma sistemi, kombi için önemlidir. Çünkü yanan gazın artıklarını kombiden atılması, kombi için hayati tehlike arz etmektedir. Periyodik bakımın yapılması ise, cihazın iyi çalışması için gereklidir. Klimanın yazın püfür püfür serinletmesi için, her yıl bakımdan geçmesi gerekir, temizlenmesi gerekir.

Teknik servisimizin her bir elemanı eğitimlidir. Gerekli olan bütün belgelere sahiptirler. Kombi, klima ve beyaz eşyanın sahibinin izni alınarak, cihazlar açılır ve bakım onarımı yapılır. Teknik bilgiler yanında, gerekli olan tecrübeye de sahip olan teknik servis elemanları, en iyi hizmeti sunmak için, çaba gösterirler. En iyi hizmeti sunan servisler, her zaman sektöründe birinci olmuştur.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir