Keçiören

Keçiören Demirdöküm Servisi

339 39 81 Kombi bakımı, doğal gazlı olduğu için son derece önemlidir. Kombilerin ihmal edilmesi, büyük facialara davetiye çıkarmaktır. Baymak gibi kombilerin bakımında, işinin uzmanı ekiplerin tercih edilmesi, Keçiören Demirdöküm Servisi gibi, uzun vadede rahat etmenizi sağlar. Kış boyunca rahat etmek için, en iyi servislerle çalışmak çok önemlidir.

Kış aylarının en işi şekilde geçmesi, üşümeden geçmesi, kombilerin bakımının her sene yapılmasına bağlıdır. Kombi ihmal götürmez, çünkü en ciddi cihazlardan biridir. Kombi cihazının iyi çalışması, kışın en iyi şekilde ısınmak demektir. Kış aylarına girmeden kombi bakımı yaptırılmalıdır. Yine yazın serinlemek için, performanslı bir klimaya sahip olmak için, yıllık bakım yaptırılmalıdır.

Cihaz bakımı için ilk adım, kombi cihazının test edilmesidir. Arıza tespiti için tarama, tıkanıklık tespiti, yakıcı kısmın teste edilmesi ve müşterilerin şikâyetlerine göre testler, bakım süresince yapılan çalışmalardır. Bu çalışmaları en iyi şekilde Keçiören Demirdöküm Servisi yapmaktadır. Yerinde bakım anlayışı ile kombiler bakım ve onarımın hemen ardından kullanılabilirler.

Klima ve kombi bakımında öncelikle, temizlik yapılır. Klima temizliğinde fan sıkıştırma sorunları, filtre temizleme, polen temizliği ve diğer temizlikler yapılmaktadır. Yıllık bakım için gerekli olan çalışmalarda yapılmaktadır. Klima içerisinde olan diğer parçalar da temizlenmektedir.

Teknik servis ekiplerimizin hepsi eğitimli ve sertifikalıdır. Bu nedenle cihazlarınızı teslim edebilirsiniz. Cihazlar yerinde bakım yapıldığı gibi, bütün işlemlerde, cihaz sahibinin onayı alınmaktadır. Bu nedenle bir sürprizle karşılaşmazsınız.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir