Karapürçek

Karapürçek Demirdöküm Servisi

223-23-12  Demirdöküm ve benzeri kombilerin bakımı konusunda, dikkat edilmesi gereken husus, yıllık periyodik bakımdır. Bu bakımların dikkatli bir şekilde yaptırılması için, en iyi servislerin seçilmesi gerekir. İşinde uzmanlaşmış olan servisler, Karapürçek Demirdöküm Servisi gibi, yıllık periyodik bakımlarını en iyi şekilde yapmaktadır.

Kış aylarının yaklaştığı zamanlarda kombi bakımı yaptırmak, kombinin kış aylarında sorunsuz çalışmasına ve yüksek verim vermesine neden olur. Yaz aylarına yaklaşırken klimaların bakımının yaptırılması, klimaların verimli bir şekilde çalışmasına yardımcı olacaktır. Kısacası kışın iyi çalışan bir kombi, yazın iyi çalışan bir klima için yıllık periyodik bakımının yaptırılması gerekir.

Bu bakım işini yaparken, Karapürçek Demirdöküm Servisi gibi servisler, öncelikle kombi cihazını açarlar. Sıcak su ve peteklere sıcak su pompalama durumlarını test ederler. Bu test sonucunda, gerekli olan donanım ve bakımlar yapılır. Doğal gazı yakan kısmın bakımı yanında, fan ve baca bakımı yapılır. Cihaz bakım ve onarım işlerini, servisimiz yerinde yapmaktadır. Klimaların bakımı da önemlidir. Klimaların tam randımanla serinletme işini yapması için, parçalarının bakımdan geçmesi gerekir. Parçaları bakımdan geçmeyen kişiler, klimalar belli bir zamandan sonra randımanı düşer daha sonra ise büyük arızalar vermeye başlar.

Teknik servisteki elemanlarımız, kendi branşlarında eğitimli ve sertifikalıdır. Gerekli olan tecrübe ve birikimi de barındıran elemanlarımız, en iyi hizmeti vermek için eğitilmektedirler. Cihaz sahibinin onayı ile iş yapan elemanlarımız, bütün teknik arızalara yerinde müdahale etmektedirler.

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir