Gölbaşı

Gölbaşı Demirdöküm Servisi

434-00-75Demirdöküm üretimini gerçekleştirdiği ürünler açısından Türkiye’nin en iyi yerli firmaları arasındadır. Ürettiği tüm ürünlerini ülkemizin her tarafına ulaştırmakta ve aracı mağazalar ile satışını yapmaktadır. Satışını gerçekleştirdiği tüm ürünlerine de servis takviyesi ile sektördeki yeri oldukça büyümüştür. Demirdöküm ısıtma, su ısıtma ve iklimlendirme alanlarında üretim gerçekleştirmektedir.

Gölbaşı demirdöküm servisi alanında bulunduğu bölgeye son teknoloji ürünlerle hizmet vermektedir. Gölbaşı demirdöküm servisi aldığınız ürünlerle beraber bulunduğunuz iş yerinize ya da evinize alanında uzman ekibi ile gelmektedir. Ürünlerin açılımlarını yapmakta ve sizin istediğiniz alanlara montajını gerçekleştirmektedir.

Montajını yaptığı ürünlerinizin kullanımını ve garanti aşamalarını size göstermekteler ve karşılaşacağınız olası aksaklıklarda neler yapmanız gerektiği hakkında sizlere bilgi vermektedirler. Gölbaşı demirdöküm servisi haftanın altı iş günü mesai saatleri arasında hizmet vermektedir. Diğer zamanlarda servis telefonuna kayıt bırakabilir ve en kısa sürede geri dönüş yapılmaktadır. Karşılaştığınız herhangi bir sorunda gölbaşı demirdöküm servisini aramanız yeterli olmaktadır. Verdiğinizi bilgiler dahilinde uzman ekip adrese yönlendirilir ve en kısa sürede size ulaşılmaktadır.

Arıza yerinde giderilecek boyutta ise bulunduğu yerde bakımı yapılır. Fakat arıza büyük boyutlu ve yerinde yapılamayacak durumda ise servis merkezine getirilmektedir. Gölbaşı servis merkezi bakımını yaptığı ürünleri en kısa sürede geri teslim etmektedir. Klima, şofben, su ısıtıcılar, panel radyatörler, yoğuşmalı kombiler ve bunlara benzer ürünlerin bakım, onarım ve montajını yapmaktadırlar. Demirdöküm markalı ürünleri güvenle alabilir ve gölbaşı servis merkezi nin hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir