Etlik

Etlik Demirdöküm Servisi

339 39 81Baymak gibi kombilerin bakımı önemlidir. Uzun süre kullanılan kombilerin yıllık bakımı çok önemlidir. Sağlıklı bir bakım için etkili bir bakım için, işin ehli servisler seçilmelidir. Bu nedenle Etlik Demirdöküm Servisi, bakım ve onarım işlerinde etkilidir.

Kış ayları gelmeden kombi bakımları ve onarımları yapılmalıdır. Böylece, kış aylarında çok rahat edebiliriz. Yaz aylarında serinlemek için de klimaların yıllık bakımı yapılmalıdır. Kışın ısınmak için, yazın serinlemek için, bakım yaptırmak gerekir.

Kombi bakımında etlik Demirdöküm Servisi, bakım ve onarımı belli bir sıra ile yapar. Kombinin çalışma durum ölçülür. Donanım testi, yakıcı bölüm testi ve tıkanıklık testi ile arızalar tespit edilmeye çalışılır. Daha sonra ise cihaz sahibinin şikâyetleri doğrultusunda arıza tespiti yapılır. Etlik Demirdöküm servisi, bakım ve onarımda tespit işlemini, deneyimli ekibi ile rahatlıkla yapmaktadır.

Klima bakım servisi ise, fan, polen, toz ve filtre temizliği ile fanda oluşacak sıkışmaları onarmaktadır. Yıllık belli periyotlarla cihazların bakıma alınması, yaz aylarında performansı iyi olan klimalarla serinlemek demektir. Klimaların belli parçalarının temizlenmesi de yıllık bakım için önemlidir.

Ekiplerimiz, gerekli olan bütün belgeleri almışlardır. Teknik eğitim ve bilgiye sahip olan ekibimiz, tecrübe ve deneyimle, servis işlerini en iyi şekilde yapmaktadırlar. Teknik müdahale için gerekli olan bilgi ve tecrübe, teknik elemanlarımızda olduğu için, cihaza müdahale konusunda içiniz rahat olmalıdır. Cihazda yapılacak bütün işlerde, müşterilerimizin onayını istemekteyiz.

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir