Etimesgut

Etimesgut Demirdöküm Servisi

223-23-12Bakımlı cihazlar, sizi yarı yolda bırakmaz. Özellikle kombi gibi önemli ve ciddi işlerde kullanılan cihazlar, yıllık bakıma ihtiyaçları vardır. Doğal gaz gibi tehlikeli bir enerji ile çalışan baymak gibi kombiler, yıllık bakıma tabi tutulmalıdır. Bu ciddi sorumluluğu Etimesgut Demirdöküm Servisi en iyi şekilde üstlenmektedir. Yapılması gereken yıllık bakım ve onarım işlerini, profesyonel çalışma sistemleri ile gerçekleştirmektedir. Etimesgut Demirdöküm Servisi en iyi çalışma sistemlerini sunar.

Kış aylarına yaklaştığımız günlerde yapılması gereken önemli işlerin başında, kombi bakımı gelmektedir. Kombilerin kış aylarında bizi yarı yolda bırakmaması için, bakıma girmesi gerekir. Yaz aylarında daha iyi serinlemek için klima bakımı da önemlidir. Klimaların bakımlı olması, uzun ömürlü olması demektir. Bunun nedeni, bakımı yapılmayan kombi büyük arızalar verebilir.

           Etimesgut Demirdöküm Servisi kombi bakımına, kombinin çalışma sistemini analiz ederek başlar. Çalışmasını analiz eden servis, gerekli bakımları yapmaya başlar. Kombinin parçaları analiz edilir ve gereken müdahale yapılır. Yakıcı kısımın analizi ve bakımından sonra, tıkanıklık testi uygulanır ve gereken müdahale yapılır. Cihazlara bakım yaparken yerinden çıkarılmaz.

Klima bakımı da önemlidir. Klima bakımı temizlik ile başlar. Polen, toz ve filtre temizliğinden sonra, fan performansı test edilir ve gereken bakım ve onarım yapılır. Klimanın parçalarının temizliği ve bakımı, klimanın uzun ömürlü olmasına yardımcı olur. Bakımı yapılmayan parçalar, zamanla deforme olur ve daha büyük arızalara neden olur.

Teknik servis elemanlarımız, gerekli olan belgelere haizdir. Sertifika ve eğitim konusunda gerekli olan eğitimi almışlardır.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir