Eryaman

Eryaman Demirdöküm Servisi

339 39 81Baymak olsun diğer markalar olsun, yıl boyu kullanımlarda, yıllık bakım zorunlu olmaktadır. Bakımı yapılmayan kombiler, ısıtma problemi oluşturmaktadır. Doğal gazla çalışan kombilerin bakımının çok ciddi olması sebebiyle, işinde en iyi olanların tercih edilmesi gerekir. Bu nedenle Eryaman Demirdöküm Servisi tercih edilmelidir.

Kış aylarına girmeden kombi bakımı yaptırmak çok önemlidir. Bu bakımların yapılması, kış aylarında tam randımanlı kombilerle ısınmak demektir. Aynı şekilde serin bir yaz geçirmek için klimaların yıllık bakımı yapılmalıdır. Yıllık bakımı yapılan cihazların performansı artmaktadır.

Performans testi ile başlayan Eryaman Demirdöküm Servisi, tıkanıklık yanında, doğalgazın yandığı kısmın bakımı ve donamı ile ilgili diğer bölümlerin bakımı yapılmaktadır. Yerinde bakım hizmetleri sunan servisimiz, bakım ve onarım sonunda, kombiyi hemen kullanma durumu oluşturmaktadır.

Cihazların bulunduğu yere servise gelen ekiplerimi, toz temizliği ile başlarlar. Daha sonra filtreleri temizlerler. Temizlik işine polen temizliği ile devam ederler. Fan ile ilgili durumları bitirdikten sonra, diğer yıllık bakım seçeneklerine yönelirler. Bakımlı bir kombi, kışın iyi çalışır.

Teknik ve diğer eğitim unsurlarını yerine getiren uzman ekiplerimiz, tecrübe ve birikimleriyle beraber, cihaz bakımını yapmaktadırlar. Cihazların her türlü arızaların yapabilen uzman ekiplerimiz, profesyonel çalışma sistemleri ile bakım-onarım işlerini en iyi şekilde tamamlamaktadır. Çıkacak masraflar olsun, ihtiyaç olan parçalar olsun, bütün konularda cihaz sahibi bilgilendirilir. Cihaz sahibinin masrafları onaylaması beklenir. Aksi takdirde bakım ve onarım yapılmaz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir