Emek

Emek Demirdöküm Servisi

223-23-12Teknik bakım her zaman için önemlidir. Klima ve kombi gibi cihazların bakımı, önemli bir meseledir. Bu meselenin çözümünde işinde uzman servislerin seçilmesi gerekir. Emek Demirdöküm Servisi, bu özellikleri üzerinde barındıran bir kurumdur. Yaptıkları işleri en iyi şekilde yapan servisler her zaman tercih edilir.

Klimalar yaz aylarına girmeden, daha iyi serinletmesi için, bakımdan geçirilir. Aynı şekilde kombiler de, daha iyi ısıtmaları için, yıllık bakımdan geçirilmeleri gerekir. Kış aylarında olsun yaz aylarında olsun, serinleme ve ısınma sorununun sorunsuz olarak çözülmesi için, yıllık periyodik bakım yapılmalıdır.

           Emek Demirdöküm Servisi, bakım işine cihazın çalışma sistemini analiz ederek başlar. Daha sonra yakıcı kısmı ve fan performansı incelenir. Gerekli bakımlar yapılır. Donanım ile ilgili sorunların çözümüyle ilgili sorunlarla beraber, cihaz sahibinin şikâyetleri de değerlendirilir ve gerekli bakım yapılır. Yıllık bakımı yaptırmak, uzun vadede cihazların rahat çalışmasına yardımcı olur.

Uzman ekibimiz en iyi çalışma sistemlerini uyguladığı servis işinde, filtre temizliği, fan ve polen temizliği gibi temizlikle başlar. Daha sonra, fan ilgili problemleri çözer. Yıllık periyodik bakım için gerekli olan diğer işlemleri de en uygun şekilde yerine getirir. Klimaların bakımı da yaz aylarına girerken yapılırsa, klimalar yaz aylarında sorunsuz bir şekilde çalışır ve performansı da yüksek olur.

Servis elemanları gerekli olan bütün belgelere sahiptirler. Bu nedenle, cihaz tamirinde güvenilirdirler. Cihaz sahibinin onayı ile hareket eden elemanlarımız tecrübe sahibidir.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir