Elvankent

Elvankent Demirdöküm Servisi

223-23-12Kombi, klima ve beyaz eşya bakımı, en iyi servis tarafından yaptırılmalıdır. Konusunda deneyimli ve uzman olan servisler, işlerini en iyi şekilde yaparlar. Elvankent Demirdöküm Servisi işinde uzman ve en iyi çalışma programlarına sahiptirler. İşin ustası olan servis, en iyi sonuçlara imza atar.

Kombi bakımı yaklaşan kış aylarından önce yapılmalıdır. Hatta sonbaharın başında yaptırılmaya başlanmalıdır. Kış girdiğinde kombi bakımı yaptırmak, yaz aylarında yaptırmaktan daha kolaydır. Kış aylarında yarım gün bile kombisiz kalmaya dayanamayabilirsiniz. Bu nedenle kışa girmeden kombi yıllık bakımını yaptırmak çok önemlidir.

Cihazın bulunduğu yerde hizmet veren Elvankent Demirdöküm Servisi, serviste, öncelikle kombinin gücü test eder. Su ısıtması ve peteklere su pompalaması, fanın çalışması gibi sorunlar test edilir. Donanım test edilir, yakıcı ve ısıtıcı bölümler test edilir. Cihaz sahibinin şikâyetleri yanı sıra, tıkanıklıklar test edilir.

Yıllık normal bakımlarını yapan özel servisimiz, fan ile ilgili problemleri çözmeye çalışır. Daha sonra toz temizliği, filtre temizliği ve diğer bakım işlemlerini uygular. Klima bakımını ise, klimanın aksamlarının yani parçalarını temizleyerek tamamlar. İyi ısıtma için kombinin, iyi soğutması için klimanın bakım görmesi gerekir.

Sertifikalı ve diğer belgeleri mevcut olan çalışanlarımız, gerekli olan tecrübe ve birikime sahiptirler. Teknik arızalar konusunda deneyimli ve eğitimli olan ekibimiz, gerekli bakım ve onarımı kolay bir şekilde yapmaktadır. Bakım ve onarım işleri, cihaz sahiplerinin isteğine göre yapılmaktadır.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir