Dikmen

Dikmen Demirdöküm Servisi

 

434-00-75  Huzurlu bir yuva için, kombi ve klimalar bakımdan geçmelidir. Beyaz eşya servisi olarak da faaliyet gösteren Dikmen Demirdöküm Servisi, uzun süre çalışan klima ve kombilerin yıllık bakımını, uzman kadrosu ve profesyonel çalışma sistemleri ile yapmaktadır.

 

Kış aylarından önce gelen sonbahar aylarında, kombi bakımı yaptırılmalıdır. Kış aylarının en soğuk günlerinde, kombinizin bozulması size zor anlar yaşatır. Klima bakımı da çok önemlidir. Yaz aylarına girmeden, yaz aylarında rahat etmek için, klimaların yıllık bakımdan geçmesi gerekir. Böylece cihazlarınızın performansı artar ve rahat edersiniz.

 

Kombi bakımı önemli bir konudur. Servisçi arkadaşlar, öncelikle kombinin çalışma durumunu incelerler ve test ederler. Daha sonra ise, Dikmen Demirdöküm Servisi, cihazın diğer parçalarını test ederek gerekli bakım ve onarımı yaparlar. Doğalgazın yandığı kısmı test ederler ve gerekli bakımı yaparlar. Yine makinada tıkanma olup olmadığını test ederler ve temizlenmesi gereken yerleri temizlerler. Kullanıcıların şikâyetini dinleyip ona göre de bakım ve onarım yapabilmektedir.

 

Klima bakımında servisler fan, filtre ve polen temizliği yaparlar. Daha sonra ise cihazın gerekli parçaları temizlenir. Fan sıkışması gibi durumlar incelenir ve gereken bakım ve tamirat yapılır. Cihazın gerekli parçalarının bakımının yapılması ile cihaz ömrü uzar ve kullanımı da sıkıntısız olur. Böylece, bakım ve onarım işi de biter.

 

Ekiplerimizin teknik elemanları, bakım ve onarım konusunda eğitim almışlardır. Sertifika ve diploma gibi bütün evrakları tam olan ekibimiz, cihaz sahibinin onayı ile tamirat ve bakım yapmaktadır.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir