Çukurambar

Çukurambar Demirdöküm Servisi

434-00-75Bakım ve onarım işi, baymak gibi kombilerde, yıl boyu kesintisiz kullanıldığından büyük önem arz eder. Kombi bakımı, klima bakımı ve diğer beyaz eşya bakımı yaptırırken teknik özellikler aranmalıdır serviste. Aradığınız teknik servis özellikleri Çukurambar Demirdöküm Servisi gibi işinde ciddi servislerde bulabilirsiniz.

Klima bakımı yaz aylarına girmeden yapılmalı ki, yaz aylarında performansı yüksek klimalarla serinleyelim. Yine kış aylarına girmeden kombi bakımı yaptıralım ki, kış aylarında performansı yüksek kombilerle ısınalım.

Kombi bakımı, kombinin ısıtma gücü test edilir. Peteklere pompalama gücü test edilir. Kombinin parçaları test edildikten sonra gereken bakım ve onarım test edilir ve gereken tamirat ve bakım yapılır. Müşterilerin şikâyetleri doğrultusunda da bakım ve onarım işleri yapılır. Çukurambar Demirdöküm Servisi ile bakım ve onarım en iyi şekilde yapılmaktadır.

Klima bakımı da önemlidir. Uzman ekiplerimiz toz, polen ve filtre temizliği yaptıktan sonra, klimanın parça temizliğine geçer. Böylece klimaların performansı artar ve en iyi şekilde soğutma işlemi yapar. Fan sıkışması gibi sorunlarında göz geçirilmesi ile yıllık periyodik bakım işi bitirilir.

Ekiplerimiz, teknik servisimiz gerekli eğitimden geçmiştir. Teknik servis için gerekli olan sertifika ve belgeler bulunmaktadır. Teknik servis elemanları, teknik donanım yanında tecrübeye de sahiptirler. Bu nedenle cihazların teknik sorunlarını rahatlıkla çözebilirler. Cihazın bütün işlerini, kullanıcısının rızası ile gerçekleştirirler ve kullanıcıların isteğine göre yaparlar. En iyi bakım ve onarım, işinde usta olan kişiler tarafından yapılır.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir