Çayyolu

Çayyolu Demirdöküm Servisi

434-00-75Baymak ve benzeri klimaların, yıl boyu kullanılması, yani 12 ay 24 saat kullanılması, yıllık bakımın yapılmasını gerektirir. Bu nedenle, en iyi çalışma sistemleri ile çalışan servislerle çalışmak gerekir. Çayyolu Demirdöküm Servisi, bakım ve onarım işlerinde, işinin ustası olmuştur. Cihazlarınızın yıllık bakımı yanında, onarımı işlerini de en iyi şekilde yapmaktadır.

Kış aylarına girmeden, kombi bakımının yapılması gerekir. Bunun nedeni, kış aylarında kombi arızası büyük aksaklıklara neden olur. Aynı şekilde, yaza serin girmek için, klima bakımları da yaz ayları girmeden yapılmalıdır. Böylece yazları serin kışları sıcak günler sizleri bekler.

İşyerlerine ve evlere servise gelen, Çayyolu Demirdöküm Servisi, öncelikle cihazı açar ve çalışma durumuna bakar. Daha sonra ise parçaları kontrol eder. Doğal gazı yakan kısmının incelenmesinden sonra, cihazda tıkanma olup olmadığını inceler. Cihaz sahibinin şikâyetleri doğrultusunda, arıza tespiti yaparak, onarım ve bakım yapmaya devam eder.

Klima bakım ve onarım için öncelikle, filtreler temizlenir. Daha sonra ise tozlar temizlenir. Polen denilen kısmının temizliği ile temizlik işi sona erer. Fanların çalışması kontrol edilir ve yıllık periyodik bakım işlerinin tamamlanmasıyla, bakım ve onarım tamamlanır.

Ekibimizin her bir elemanı gerekli eğitimden geçmiştir. Sertifikalı olan teknik ekibimiz, cihazları açıp gereken bakımı yapabilmektedirler. Tecrübe ve deneyimle beraber, teknik bilgi ile rahatlıkla bakım ve onarım işlerini yaptırabilirsiniz. Cihazların bütün işleri, cihaz sahibinin onayı ile yapılır.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir