Çankaya

Çankaya Demirdöküm Servisi

434-00-75Cihaz bakımı, performans ve kullanım bakımından önem arz eder. Özellikle yıl boyu kullanılan, baymak gibi kombiler, yıllık bakıma ihtiyacı olan cihazlardır. Bu cihazların bakımı, yıllık yapılması gerekir ve iyi bir servise yaptırılması gerekir. Çankaya Demirdöküm Servisi, müşterilerinin aradığı özellikle bir servistir ve işinin ehli olan bir servistir.

Kış aylarına girmeden, cihaz kullanıcıları, kombi bakımını yatırmalıdır. Yıllık düzenli bakım yaptırılan kombiler gayet iyi ısıtmaktadır. Yaz aylarına girmeden klima tamiratı ve bakımı yapan arkadaşlara, yıllık bakım yaptırılmalıdır. Aksi halde tam randımanla çalışmayan cihazlar, görevini tam olarak yapamazlar.

Servis işini yapan arkadaşlar, kombi servis işinde, öncelikle kombinin performans testini yaparlar. Bu teste su ısıtması ve suyu dağıtması gibi özellikleri test edilen ve gereken bakım ve onarım, kullanıcıya önerilir. Yine ısıtıcı kısmın testi yapılır ve cihazın tıkanmadan akıcı bir şekilde çalışıp çalışmadığına bakılır. Çankaya Demirdöküm Servisi, gereken bütün müdahaleleri yaparak, rahat bir kış geçirmenizi sağlar. Yerinde bakım yapan servisimiz, kullanıcıların şikâyetine göre de bakım ve onarım işlerini yürütmektedir.

Klimalar yaz aylarının vazgeçilmez serinleticileridir. Klimalı bir evde yaz aylarının boğucu sıcaklığı hissedilmez. Klima servisleri bakım yaparken, öncelikle toz, polen ve filtre temizliğini yaparlar. Daha sonra fan sıkışması gibi arızanın olup olmadığını kontrol ederler. Klimanın diğer parçaları da test edilir ve gereken müdahale yapılır. Bakımlı klimalar, yaz aylarında iyi serinletir.

Ekibimizin elemanları eğitimlidir Teknik servis elemanlarının sertifikaları ve gerekli eğitim donanımları bulunmaktadır. Bu nedenle bakım ve onarım işini rahatlıkla yapabilmektedirler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir