Batıkent

Batıkent Demirdöküm Servisi

339 39 81İster Demirdöküm olsun ister diğer cihazlar olsun, bakım işleri önemli bir meseledir. Bakım konusunda uzman olan servislerin tercih edilmesi, dikkat edilmesi gereken bir meseledir. Bu nedenle beyaz eşya, kombi ve klima işlerinde uzman olan, Batıkent Demirdöküm Servisi tercih edilmelidir. Servis seçiminde, servisin kalitesi önemlidir

Kış aylarına yaklaşırken kombi bakımı ve onarımı yapmak, kış aylarında zorluk çekmeden ısınmak demektir. Yaz aylarına girmeden klima bakımı yaptırmak, yaz aylarında serinlemek demektir. Bu nedenle servisçilik konusu ciddi bir konudur. Özellikle doğalgaz gibi tehlikeli bir enerji ile çalışan kombinin bakımı, hayati önem taşır.

Cihazın performansının test edilmesi yanında, donanım kaynaklı arıza taraması, yakıcı kısımların bakımı, tıkanıklık oluşturan kısımların bakımı, servisçilikte çok önemlidir. Cihaz bakımı olduğu yerde yapılmaktadır. Bu nedenle, servis işleminden sonra hemen kullanabilirsiniz. Batıkent Demirdöküm Servisi ile en iyi hizmeti elde edebilirsiniz.

Sertifikalı ekibimiz, yılların tecrübesiyle, servis işine başlarken, filtre temizliği, fan ve toz temizliği ile başlar. Yıllık periyodik yani düzenli bakımlarının yanı sıra, fan ile ilgili problemleri de çözmektedir.

Teknik konularda uzman olan servis elemanlarımız, belge ve sertifika konusunda hiç bir eksiği yoktur. Teknik eğitim yanında, ihtiyaç olan tecrübe ve deneyim de, elemanlarımızda mevcuttur. Bu nedenle, en iyi servisçilik anlayışı ile servis işleri yapılmaktadır. En iyi servis, işinin ehli olan ve en tecrübeli olan servistir. İşinde uzman olanlarla çalışmak, başarının anahtarıdır.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir