Balgat

Balgat Demirdöküm Servisi

434-00-75  Bakım ve onarım işlerinde önemli olan noktalar vardır. Özellikle baymak ve benzeri kombilerin yıl boyu aralıksız kullanımlarından kaynaklanan bakım ihtiyaçlarında işin ehli servisler seçilmelidir. Teknik konuda ileri olan Balgat Demirdöküm Servisi, müşterilerin aradığı özellikteki servistir.

Kış aylarına girmeden kombileri, yaz aylarına girmeden klimaları yıllık bakımdan geçirmelisiniz. Böylece kışın ısınırken, yazın serinlerken rahat edin. Kış ortasında bozulan kombiler, yaz aylarında bozulan klimalar, her zaman için sıkıntı oluşturur. Rahatınızı kaçırır.

Kombi bakımı esnasında öncelikle servis elemanları kombiyi açarlar. Sesini dinlerler ve çalışmasına bakarlar. Su pompalama sistemlerine ve su ısıtma gücünü test ederler. Peteklere su pompalama gücünü test ederler. Su ısıtma paneli ve cihazda tıkanıklıklar test edilir. Cihaz kullanıcısının şikâyetleri doğrultusunda, bakım ve onarıma devam edilir. Şikâyetler doğrultusunda Balgat Demirdöküm Servisi, en iyi hizmeti sunmaya çalışır.

Klima bakımı test ile başlar. Klima çalıştırılır ve dinlenir. Daha sonra filtre, toz ve polen temizliğine geçilir. Temizlenmesi gereken parçalar temizlenir ve klimanın performansı artırılmaya çalışılır. Böylece yaz aylarında rahat rahat serinlemenin keyfi çıkarılır.

Elemanlarımızın tamamı eğitimlidir. Teknik servis elemanları için gerekli olan sertifika ve belgelerin tamamı bulunmaktadır. Teknik bilgi ve beceri yanında, tecrübe ve birikimde bulunan elemanlarımız, cihaz tamirini rahatlıkla yapabilmektedirler. Cihazınızı gönül rahatlığı içerisinde teslim edebilirsiniz. Teknik elemanlarımızın cihaz hakkındaki bütün işlerde, kullanıcıların iznini almaktadır. Böylece daha sonra çıkabilecek aksaklıklar önceden önlenmiş olur.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir