Altındağ

Altındağ Demirdöküm Servisi

339 39 81Kombi ve klimaların yıllık bakımı çok önemlidir. Baymak gibi kombiler, uzun kullanımlar sonucunda, yıllık bakıma ihtiyaç duyarlar. Teknik servis konusunda, bazı deneyimlere ihtiyaç vardır. Teknik konuda uzman olan Altındağ Demirdöküm Servisi, bir kombi bakımı için gerekli olan yıllık bakımı en iyi şekilde yapmaktadır.

Kış ayları yaklaşmadan önce, kombi bakımı yapılmalıdır. Aksi halde kış aylarında aksaklıklarla karşılaşabiliriz. Yaz ayları girmeden, klima bakımı yapmak da yaz aylarının serin geçmesine neden olur. Aksaklık vermeyen klima, yaz aylarında tam randıman çalışır.

Kombi bakımı, kombinin çalıştırılıp, çalışma şeklinin analiz edilmesi ile başlar. Parçalarının analizi ve özellikle yakıcı kısmın bakımı, kombi için önemlidir. Cihazı yerinden sökmeden bakım yapan servisimiz, tıkanıklık testi ile bakıma devam eder. Cihazı kullanan kişilerin şikâyetleri doğrultusunda da bakım ve onarım işleri yapılabilir. Müşteri memnuniyeti altından Demirdöküm Servisi için önemlidir.

Klimaların bakımı, yaz aylarında iyi şekilde serinlemenize neden olur. Filtre, polen ve toz temizliği, klimalarda yapılan yıllık bakım temizliğidir. Fan sıkışması ve diğer parçaların performansı gibi hususlarda incelenir. Bakım ve onarım için gerekli olan hususlar belirlendikten sonra, bakım ve onarım yapılır.

Teknik ekibimiz gerekli olan sertifika ve eğitime sahiptir. Cihazların teknik arızaları konusunda bilgili olan ve tecrübeli olan ekibimiz, bakım ve onarım işinde uzmandır. Profesyonel çalışma sistemleri ile çalışan ekibimiz, cihaz sahibinin onayı ile tamir ve bakımı başlar.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir